MARKALAMA

ABACI GRUP

1986 yılından bu yana itibarlı ve istikrarlı büyüme politikasıyla, inovasyon ve farklılaşmaya dönük adımlarıyla, yönetim ve finansal kabiliyetleriyle Türkiye ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan Abacı Group’un seçkin markalarının iletişim çalışmalarını, DWT Mandalina’nın reklam profesyonelleri gerçekleştirdi.

Abacı Group’un çatısı altında buluşan Passage Cafe Patisserie, 222 Park ve Gaga Eskişehir Restaurant’ın iletişim çalışmalarını yıllarca başarıyla yürüttük. Peki, bize emanet edilen bu değerli markalar için neler yaptık?

Eskişehir’de şehrin sanat ve eğlence yaşamına yön veren 222 Park’ın kurumsal kimliğine yenilikçi tasarım anlayışımızla şekil verdik. Hazırladığımız kurumsal kimlik ve logo tasarımı ile markanın imajını oluştururken, yarattığımız ilanlar da bilinirliğini artırdık.

Markalamasından iletişim çalışmalarına, ambalaj uygulamalarından menü tasarımlarına kadar iletişimin pek çok alanında yaratıcılığımızla destek verdiğimiz Passage ile ilk ödül heyecanımızı yaşadık. Tüketici içgörülerini iyi okuyarak davranışları etkileyen ve hatırda kalan çalışmalara imza attık.

Gaga Eskişehir Restaurant’ın ise tüketicisine sunduğu vaatleri ve çekicilik ögelerini marka karakteriyle uyumlu bir iletişim dili belirleyerek aktardık. Markamızın pazarlama dünyasının nabzını tutan mecralarda daha geniş bir erişim ve daha yüksek bir ilgi düzeyi elde etmesini sağladık.