|

Digital

Front-End Yazılım & Geliştirme

Dijital imajın ilk adımı, markanın internet varlıklarından ve öncelikle internet sitesinden başlamaktadır. DWT Mandalina; markanın seslendiği kitlenin beklentilerini inceleyerek müşteri ile koordinasyon içerisinde site haritasından başlayıp, yayına ve sonrasında içerik yönetimine kadar tüm süreci yönetebilmektedir. Ekibin ayrıca edindiği tecrübe ve eğitimler ile kullanıcı arayüz deneyimi üzerine estetik ve istatistiksel olarak site üzerinde iyileştirme ve güncellemeler sağlanabilmektedir. İnternet varlıkları kapsamında kurumsal ve ürün bazlı blog, kampanya ve ürün bazlı mikro site ayrıca ürün ve hizmet bazlı mikro blog kurulum ve yönetim hizmetleri de sunulmaktadır.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

E-ticaret Sitesi Tasarımı

Mobil & Responsive Web Sitesi Tasarımı

UX/UI Desteği

Blog – Mikro Blog

Mikro Site

Back-End Yazılım & Geliştirme

Geliştirdiği internet sitelerini müşteri talebi doğrultusunda içerik yönetim sistemi ile teslim edebilen DWT Mandalina; kurumsal, e-ticaret ve blog yapılarına göre gerektiği noktalarda ihtiyaçları karşılayabilen ve güncellenebilir altyapı sistemleri kurmaktadır. WordPress altyapısında da uzmanlaşmış olarak blog ve rss alanlarında verimli etiket yapısı ile etkin içerik bağlantıları oluşturmaktadır. Ayrıca talep üzerine yıllık bazda içerik güncelleme hizmeti sayesinde, internet varlıklarınız sürekli güncel kalmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi

E-Ticaret Sitesi Yönetim Sistemi

WordPress Tema Geliştirme

WordPress Plugin Geliştirme

WordPress Danışmanlık

İçerik Güncelleme Hizmeti

Mobil Uygulama

Kurumsal katalog, kurum içi iletişim, kurumsal müşteri hizmetleri, viral kampanya ve oyun uygulamaları kapsamında iOS ve Android altyapılarında uygulama tasarım ve yazılım hizmetleri ile müşterilerinizin akıllı cihazlarında da hizmetlerinize ve tanıtımınıza devam edebilirsiniz.

iOS Uygulama Geliştirme

Android Uygulama Geliştirme

Arama, Trafik & Reklam Yönetimi

Kitlenin internet adresini bilmesine rağmen %85 oranında arama motorları üzerinden internet sitelerine ulaştığını göz önünde bulunduran DWT Mandalina; arama motorlarına cevap veren meta ve site haritası kayıtlarını standartlara uygun şekilde düzenlemekte, sayfa değişimi durumunda htaccess/webconfig dosyaları için gerekli ayarlamaları güncellemektedir. Doğru ve verimli trafik akışı için arama motorlarında anahtar kelime arama alışkanlıklarını güncel olarak takip ederek ilgili site metalarını güncellemekte, Adwords ve Direct kampanyalarını bu doğrultuda yönetmektedir. Sosyal medya entegrasyonu için ayrıca Open Graph ve Card entegrasyonu sağlayarak paylaşımların istenilen şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Google Adwords Yönetimi

Google Görüntülü Reklam Yönetimi

YouTube Reklam Yönetimi

Yandex Direct

Google, Yandex ve Bing kayıtları ve takibi

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru üzerinden Pazarlama (SEM)

Trafik Takibi ve İyileştirme

Meta Yönetimi & Backlink Takibi

Open Graph & Card Entegrasyonu

Dijital İtibar Yönetimi

İtibar yönetiminin sosyal medya ile eşzamanlı yönetiminde önem kazanan dijital alan; genel olarak “xyz şikayet/yorum” ve benzeri şekilde aramalar yaparak alıma yönlenme alışkanlığı edinmiş müşterileri, ayrıca marka/hizmet ile ilgili olarak benzer kötü tecrübesi olan müşterilerin birleşen viral etkisini ön görerek ilk akışları kurumun kendi varlıklarında karşılama görevini üstlenen, kurum varlıklarından önce başka platformlara yansımış şikayet/yorumları ise bu bağlamda ayrıca ele alan DWT Mandalina, kurumun görevlendirdiği departman bazlı temsilciler ile en kısa ve etkin sürede dönüş sağlamaktadır. Basın duyuru/açıklamaları için basın odasının oluşturulması ve güncellenmesini de talep doğrultusunda üstlenmektedir.

Dijital Müşteri İlişkileri

Dijital Basın Odası & Halkla İlişkiler

Şikayet, Yorum ve Forum Platformları Takip & Yönetimi